Dlaczego YajLee

eva_otis

Wszystkie kobiety są unikalne. Wszystkie piersi są unikalne. Biustonosze szwedzkiej marki YajLee są również unikalne. Dzięki ich wyjątkowej, niepowtarzalnej i opatentowanej konstrukcji chronią kobiece biusty, zapewniając im podczas aktywności fizycznej maksymalne i komfortowe wsparcie z każdej strony. Marka YajLee to troska o piękne ciało, komfort oraz zdrowie kobiet.

Eva Otis, założycielka i prezes szwedzkiej firmy YajLee, jest młodą przedsiębiorczą kobietą. Kierując się władnymi doświadczeniami odkryła, że na rynku nie ma dobrego biustonosza, który zapewniałby właściwe podtrzymanie i ochronę piersi. Postanowiła, że nie ustanie w wysiłkach, dopóki nie zaprojektuje idealnego biustonosza dla kobiet, który zapewniłby odpowiednie podtrzymanie piersi, nie powodowałby otarć i podrażnień, pomógłby odciążyć mięśnie ramion, pozostawiałby skórę suchą nawet po intensywnych treningach i przylegałby idealnie do ciała.

Kierując się własnymi doświadczeniami postanowiła, że nie ustanie w wysiłkach, dopóki nie zaprojektuje idealnego biustonosza dla kobiet, które tak jak ona, przeszły operacje piersi.

Na etapie projektowania setki kobiet testowało biustonosze YajLee. Owocem tych prac są biustonosze, o których Eva Otis mówi z dumą:
„Każdy detal, kąt, forma i materiał zostały starannie dobrane aby spełniać oczekiwania klientek. Obecnie na rynku nie ma drugiego takiego biustonosza, który łączyłby w sobie wszystkie zalety biustonosza YajLee, dlatego wzór biustonoszy YajLee podlega ochronie patentowej”.

Zalety oraz funkcjonalność biustonoszy marki YajLee doceniają także kobiety poddające się operacjom piesi, które potrzebują skutecznego podtrzymania i cenią maksymalny komfort.

Marka YajLee oferuje 2 modele biustonoszy: Lotta oraz Alice.

Każdy model jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Przedstawicielem szwedzkiej marki YajLee na rynku polskim jest firma Aptekarze i Partnerzy Sp. z o.o.apteka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2